אודותינו

הסטוריה

הסיפור של איי אם שגב הוא סיפור אהבה של אבא ובן שהחליטו להקים עסק משפחתי שצמח וגדל ומעסיק כיום, עם אותה אהבה, כבר יותר מ-100 עובדים שהפכו מזמן לחלק מהמשפחה.

אודות

הסיפור של איי אם שגב הוא סיפור על מורשת משפחתית של יצרני כחול לבן.
בתחילת הדרך, החברה סיפקה שירותי עיבוד פחים לתעשיות השונות בארץ אך עם השנים והניסיון שנצבר, עם ההתמקצעות והתשוקה העזה לתחום, הפכה איי אם שגב לאחת החברות המובילות בתעשיית המתכת הישראלית - בתחום הריהוט האורבני ככלל וריהוט לתחבורה ציבורית בפרט. גמישות מחשבתית ויצירתיות, לצד יחסי אנוש גבוהים והבנת צרכי הלקוח, הם המומחיות שלנו והמפתח להגשמת כל פרויקט בדגש על פרויקטים מורכבים טכנולוגית, הנדסית ועיצובית.

חזון

איי אם שגב מציבה כערך עליון את הקשר בין האדם לסביבה ומייצרת מגוון הזדמנויות לשיפור החוויה היום יומית של עוברי האורח במרחב הציבורי. בפועל, המשמעות היא שכל המוצרים שלנו עוברים תהליך עיצובי מוקפד מתוך מחשבה על שילובם במרחב האורבני כחלק אינטגרלי וטבעי ממרקם הבניה הסביבתית. השאיפה שלנו היא להמשיך ולהתפתח טכנולוגית כדי לעצב כמה שיותר מוצרים חדשניים שיתמודדו היטב עם דרישות העולם המתחדש וישפרו אותה ואת איכות החיים של כולנו.

סטודיו

במסגרת התרחבות החברה וכדי לייעל את העבודה מול לקוחותינו, פתחנו סטודיו לעיצוב הפועל בשיתוף עם מחלקת התכנון וההנדסה של החברה. יחד אנו חוקרים, מעצבים, מפתחים ומייצרים מוצרים מעוצבים ומקוריים המשלבים טכנולוגיות מתקדמות, מראה אסתטי, עיצוב מוקפד והנדסת אנוש ברמה גבוהה. אנו שואפים להטמיע במוצרנו שימוש באנרגיה מתחדשת ובכך לשמור על עולם ירוק, חכם ונקי יותר.

סרטון תדמית