אודותינו

הסטוריה

הסיפור של איי אם שגב הוא סיפור אהבה של אבא ובן שהחליטו להקים עסק משפחתי שצמח וגדל ומעסיק כיום, עם אותה אהבה, כבר יותר מ-100 עובדים שהפכו מזמן לחלק מהמשפחה.

אודות

הסיפור של איי אם שגב הוא סיפור על מורשת משפחתית של יצרני כחול לבן.
בתחילת הדרך, החברה סיפקה שירותי עיבוד פחים לתעשיות השונות בארץ אך עם השנים והניסיון שנצבר, עם ההתמקצעות והתשוקה העזה לתחום, הפכה איי אם שגב לאחת החברות המובילות בתעשיית המתכת הישראלית - בתחום הריהוט האורבני ככלל וריהוט לתחבורה ציבורית בפרט. גמישות מחשבתית ויצירתיות, לצד יחסי אנוש גבוהים והבנת צרכי הלקוח, הם המומחיות שלנו והמפתח להגשמת כל פרויקט בדגש על פרויקטים מורכבים טכנולוגית, הנדסית ועיצובית.

חזון

איי אם שגב תמשיך להוביל חדשנות במרחב הציבורי ותעסוק בפיתוח מוצרי ריהוט משולבי טכנולוגיה לשיפור איכות החיים של כולנו ולשיפור הנוחות וחוויית המשתמש בעולמות התחבורה, החינוך והמרחב הציבורי כולו.
מאז ומעולם הצבנו את הקשר בין האדם לסביבה כערך עליון ודאגנו לשפר את החוויה היום יומית של עוברי האורח במרחב הציבורי. נמשיך לקדם את אותה התפיסה ולהביא אותה לידי ביטוי במוצרים שלנו שעוברים תהליכי פיתוח מוקפדים מתוך מחשבה על שילובם במרחב האורבני כחלק אינטגרלי וטבעי ממרקם הבניה הסביבתית.
המטרה שלנו היא להמשיך ולהתפתח טכנולוגית כדי לעצב כמה שיותר מוצרים חדשניים שיתמודדו היטב עם דרישות העולם המתחדש וישפרו אותו ואת איכות החיים של כולנו.
נמשיך לצעוד קדימה תוך שמירה על כללי המוסר שהצבנו לעצמנו ותוך שילוב של עובדים מכל קצוות הקשת ללא הבדלי דת, גזע או מין. נוסיף ונשכפל את ההצלחות שלנו מהארץ למדינות נוספות ונמשיך לייצג בגאווה את התעשייה הישראלית, תוצרת כחול לבן, בכל רחבי העולם.

סטודיו

במסגרת התרחבות החברה וכדי לייעל את העבודה מול לקוחותינו, פתחנו סטודיו לעיצוב הפועל בשיתוף עם מחלקת התכנון וההנדסה של החברה. יחד אנו חוקרים, מעצבים, מפתחים ומייצרים מוצרים מעוצבים ומקוריים המשלבים טכנולוגיות מתקדמות, מראה אסתטי, עיצוב מוקפד והנדסת אנוש ברמה גבוהה. אנו שואפים להטמיע במוצרנו שימוש באנרגיה מתחדשת ובכך לשמור על עולם ירוק, חכם ונקי יותר.

קצת עלינו