חיפויים ומסתורים דקורטיביים

חיפויים ומסתורים דקורטיביים

השימוש במוצר חיפוי קיר דקורטיבי

חלק ניכר בתכנון בית בזמן הבניה או שיפוץ מוקדש לעיצוב תוך כדי שמירה על פונקציונליות המבנה, אחד מהאלמנטים העיצוביים העיקריים בעיצוב בתים הוא חיפוי קיר דקורטיבי, היות והחיפוי אינו תופס נפח ומקום ומנגד בעל משמעות ונוכחות עיצובית רבה . השימוש בחיפויי קיר  הולך ותופס תאוצה, העיצובים והמיקומים מגוונים ואנחנו יודעים לתת מענה, ייעוץ ופתרונות לכל סוגי החיפויים כגון:  ציפוי דקורטיבי לקירות פנים, ציפוי דקורטיבי לקירות חוץ, מסתור דקורטיבי לפנים ולחוץ .

את החיפויים / מסתורים אנו מבצעים ממגוון חומרי גלם בהתאם לדרישה, מיקום, פרטי העיצוב והסגנון אשר נבחרו על ידכם בשילוב אדריכל, מעצב הפנים והמומחים שלנו שכבר נוכחים בשלב התכנון כדי להבטיח התקנה יעילה וקלה .

המגוון הרחב במתן פתרונות וסגנונות עיצוביים והניסיון הרב הקיים בחברתנו בתחום מוסיף את “הטאצ” והאופי שנבחר למקום בו מותקן החיפוי, אם זה להפוך פינה חיוורת בבית ולתת לה נוכחות, אם זה להוסיף משמעות לקיר חיצוני להבליט ולבדל את הבית, או להסתיר אלמנטים (מזגן ,כביסה , מסתורי פחים )ולהוסיף יופי לסביבה.

עיצוב על ידי חיפויי קיר מיוחדים

ככל כל חיפוי קיר דקורטיבי מצטרף לקטגוריית חיפויי קיר מיוחדים אך גם חיפוי קיר דקורטיבי ניתן לשדרוג למשל על ידי הרחקה מהקיר ואז נקבל באופן טבעי “משחק של אור וצל”, אפשרות נוספת לעיצוב חיפויי קיר מיוחדים היא הוספת אלמנט של תאורה בין החיפוי לקיר ובכך להבליט את ממד העומק והגוונים ולשדרג את המראה, נוסף על כך ניתן לעצב חיפויי קיר מיוחדים על יד תאורה חיצונית בגוון  אחד או גוון מתחלף המכוונת אל החיפוי ובכך מתאפשר לכם ליהנות משינוי גוון בהתאם לאווירה או סתם בהתאם לחשק.

כמובן שהעיצוב הוא הגורם העיקרי והמהותי כאשר אנו בוחרים חיפויי קיר והופכים אותם לחיפויי קיר מיוחדים בתוספת אלמנטים ושדרוגים קלים .

מהו קיר דקורטיבי

אם נביט בזריזות על קירותיו של כל מבנה : הבית שלנו, המבואה בבניין בו אנו גרים, המסעדה בה אנו אוכלים וכדומה הרי שכל קיר יכול להפוך באופן תאורטי לקיר דקורטיבי שזה ככל יתרון מהותי עבור המוצרים  שאנו מדברים עליהם חיפוי דקורטיבי לקיר ומסתורים דקורטיביים, אך היות והדבר כרוך בתקציב העומד לרשותכם יש לבחור בקפידה את הקיר אותו נרצה להפוך למעוצב ושיהיה קיר דקורטיבי, ברוב המקרים הדבר נעשה על ידי אדריכל  או מעצב פנים אך ישנם לא מעט לקוחות פרטיים שבוחרים דוגמאות באופן עצמאי ואנחנו בעזרת הצוות שלנו מסייעים  בתכנון עד רמת הביצוע.

לאחר שנבחר המיקום האידיאלי ביותר ושיטת ההתקנה בין אם התקנה צמודת קיר ובין אם התקנה מורחקת מהקיר יגיע שלב הביצוע כשבסיומו הנה לנו קיר דקורטיבי שמשדרג את הנראות, האווירה ועיצוב החלל .

מתי נשתמש בציפוי דקורטיבי לקירות חוץ

בואו ונחשוב איך היינו משדרגים את המראה של קירות החוץ בבית שלנו ? או כיצד ניתן לשדרג את המראה החיצוני במוסדות ציבוריים ?אז הנה לכם מספר דוגמאות שבהם השתמשנו בציפוי קיר דקורטיבי לקירות חוץ על מנת לקבל מראה מרהיב ומעוצב, למשל אחד מהלקוחות הפרטיים שלנו ביקש פתרון עיצובי לעמודי הבטון (פרגולה מבטון}שממשיכים את הבית בחוץ ודרש שהפתרון יספק גם הצללה וגם אטימה למים, מיד התחלנו בביצוע המשימה כשהקו המנחה הוא תכנון ציפוי דקורטיבי לקירות חוץ ואכן לאחר עיצוב דוגמה ותכנון הביצוע התקנו את הציפוי/קירוי בין מלבני הבטון כשמעליהם אטמנו את הקירוי לכניסת מים בעזרת גג אונדוליין .

דוגמא נוספת במוסד ציבורי שהוא בית חולים התבקשנו למצוא פתרון על ידי ציפוי דקורטיבי לקירות חוץ ולהסתיר את המצנן העצום של מכשיר ה-m.r.i המוצב מחוץ למעבדה ובכן תכננו ציפוי/מסתור דקורטיבי שכמובן הסתיר את המצנן אך תרם רבות לעיצוב ולמראה של המעבדה, אז כשאתם רוצים לתת ערך מוסף לקירות החוץ בביתכם או בבית שאתם מתכננים/מעצבים  ובמוסדות ציבוריים השתמשו בציפוי קיר דקורטיבי לקירות חוץ ותקבלו ערך מוסף משמעותי

אנחנו באי אם שגב ביצענו חיפויים באתרים שונים כגון: רכבת יבנה, שדה התעופה בן גוריון, בניין החושלים הרצליה, צמפיון מוטורס , בית חולים איכילוב  ולקוחות פרטיים

מתעניינים בחיפויי קיר מיוחדים ?צוות המומחים שלנו בחברת im segev יהיה גאה לקחת חלק ולתרום מניסיונו עבורכם צרו קשר עוד היום 052-3983890 אורי או במייל ory@imsegev.co.il

מאמרים נוספים