מעקות מעוצבים

מעקות מעוצבים

מדוע מעקות מעוצבים

נכון שחלק ניכר בעיצוב הבית, מסעדה או משרד הוא גרם המדרגות שחולש לקומה/חלל ומחבר בין הקומות ואכן העיצוב אותו נבחר הינו משמעותי ביותר ,יעצים את גרם המדרגות ויהפוך אותו לחלק ניכר בעיצוב החלל.

כאשר אנו מתקינים מעקות מעוצבים אנחנו מרוויחים מספר יתרונות, הראשון שבהם הוא למעשה עיצוב בהתאמה אישית ובחירת חומר גלם המותאם לדרישה, יתרון שני הוא המשך אותו עיצוב של מוצרים נוספים כמו מחיצות או חיפויים המוצבים בחלל, יתרון שלישי הוא למעשה האפשרות לצבוע את המעקה במגוון רב של צבעים בניגוד לדוגמא ממעקה זכוכית, היות והעיצוב נעשה בהתאמה אישית, במגוון חומרי גלם ובשלל צבעים עשו בחירה נבונה ובחרו מעקות מעוצבים בכדי לקבל פתרון עיצובי מושלם.

לצפיה במוצרים לחצו כאן

בחירת מעקה מעוצב למדרגות

אצלנו בחברת im segev ניתן לקבל את השירות המקצועי ביותר מצוות המתכננים, המעצבים ומנהלי הפרוייקטים שלנו וליווי צמוד מתחילת הרעיון ועד לביצוע בין אם יש צורך להיפגש עם האדריכל, מעצב הפנים או איתכם הלקוחות באופן ישיר ולספק לכם את כל הפתרונות והיתרונות הנמצאים בחברת im segev תחת קורת גג אחת בכדי להגיע לבחירת מעקה מעוצב למדרגות בצבע ,בסגנון ובעיצוב הנכון ביותר עבורכם.

פתרונות מעקות מעוצבים לבית

כפתרון עיצובי לגרם מדרגות או למרפסת בחרנו בחברת im segev  לתת לכם כלקוחות ליהנות מהיכולות והיחס האישי על מנת לספק לכם חווית לקוח בהיבט המקצועי והביצועי בכל הקשור בבחירת מעקות מעוצבים לבית .

את הבחירה בשימוש מעקות מעוצבים לבית ניתן לחלק למספר קטגוריות הנפוצות ביותר

1-מעקה מעוצב למדרגות המשמש כפריט עיצובי בחלל הפנימי של המבנה ,משמש את באי המבנה ונראה רק על ידם .

2-מעקה מעוצב  למרפסת המשמש כפריט פונקציונלי התוחם את המרפסת  ,משמש מעקה בטיחות וכפריט עיצובי בעל נוכחות רבה שמשמש את באי המבנה ועוברי אורח .

3-גדר/מעקה מעוצב לחומה סביב המבנה אשר ישמש כחיץ בין מתחם המבנה לבין החוץ ,ייתן פתרון בטיחותי ויחד עם זאת לא יצור תחושה של מקום סגור בזכות העיצוב בהתאמה אישית ממנו ייהנו גם מי שנמצא בתוך המתחם או מחוצה לו .

לכן כשאתם בוחרים בפתרונות מעקות מעוצבים לבית חשוב לתת את הדעת לעיצוב ,התאמת  חומר הגלם  ושלמות הביצוע.

האם יש רק מעקות ברזל מעוצבים

בואו נדבר קצת על מגוון חומרי הגלם מהם ניתן לייצר מעקות מעצבים לבית

כאמור בעידן הטכנולוגי והמתקדם של זמננו ניתן לעצב מוצרים שונים בשלל סוגיי חומר ובין מוצרים אלו אנו מוצאים היום גם את המעקה שאם עד לא מזמן רוב מעקות הברזל  היו מעוצבים בשיטת הפרזול היום ניתן לעצב את המעקות בעזרת חיתוך לייזר שמוסיף מספר יתרונות כמו :דיוק, מהירות ביצוע, עיצובים בלתי מוגבלים ושימוש במגוון חומרי גלם.

ובכך אנו מסוגלים בעזרת מספר טכנולוגיות מתקדמות (חיתוך בלייזר, חיתוך במים וחיתוך צורני בצינורות או פרופילים) להשתמש במספר סוגים של חומרי גלם, זכוכית, עץ, אלומיניום, נירוסטה וברזל ולספק פתרון עיצובי בהתאמה אישית ,לכן מעקות ברזל מעוצבים הם רק חלק מהאפשרויות הרבות לייצור מעקות מעוצבים ואצלנו בחברת im segev תמצאו את מגוון החומרים והטכנולוגיה בכדי לתת לכם מענה לכל דרישה ועיצוב.

מתעניינים במעקות מעוצבים ? אנו בחברת im segev נשמח לייעץ וללוות אתכם בתהליך. צרו קשר עוד היום 052-3983890 אורי או במייל ory@imsegev.co.il

מאמרים נוספים