אדריכלות נוף

אדריכלות נוף

דברים שחשוב לדעת בתכנון נוף

חלק מאדריכלות נוף הינו תחום העוסק בתכנון של גנים, טיילות, מרחבים פתוחים, חללים ציבוריים ופארקים מאחר ותחום אדריכלות חוץ בשנים האחרונות התפתח וקיבל רוח גבית בעיריות, מועצות אזוריות ושאר הרשויות המקומיות ישנה מגמת שינוי במראה של המרחבים החיצוניים ואנו יכולים להבחין וליהנות ממגוון פריטים עיצוביים המעניקים חוויה מרעננת וייחודית למרחב הפתוח בו אנו שוהים . אנחנו ב-im segev גאים לקחת חלק נכבד כשותפים פעילים בכל מה שקשור לפיתוח נוף, אדריכלות נוף או עיצוב נוף בכל רחביי הארץ ובחו”ל כחברה יצרנית אנו נותנים את כל הפתרונות בכדי להפוך את העיצוב והסגנון של מעצב הנוף לישים והצבתו במרחב הרצוי. נשמח להסב את תשומת ליבכם :

בלוזן- פיסול במרכז רכיבת סוסים

בירושלים- פסל רחובבדמות סמל העיר “האריה”

צור יצחק- פסלי רחוב בכיכרות, איי תנועה ובגנים הציבוריים

צפת- פסלי רחוב לכלי זמרים

חולון- גני סיפור

באושוויץ- בבית היהודי פרוייקט בשיתוף יד ושם

ראשון לציון- גן בעברית

פתח תקוה- פסלי חסידי אומות עולם

יבנה- פסל חוצות

הנכם מוזמנים להיכנס לגלריה ולהתרשם

לצפיה בגלריית הפרוייקטים שלנו לחצו כאן

 

תפקידו של מעצב נוף

כאשר מעצב נוף מקדיש זמן רב בתכנון המרחב על מנת לשלב פריטים המדברים עם האזו, ,האווירה, הטבע, המבנים, האדם והסביבה הוא מביא בחשבון כי רוב המוצרים קיימים ואכן הדבר נכון באם מדובר במוצרים כמו ריהוט רחוב כמו  ספסלים, כסאות, פרגולות, שולחנות אשפתונים וכו.

מוצרים אלו נמצאים במלאי אצלנו בחברה באיכות גבוהה תוך כדי הקפדה רבה על עיצוב חדשני , נוחות, עמידות ושימת לב לפרטים הקטנים אך בנוסף למוצרים אלו מעצב הנוף לעיתים נדרש או יוזם כחלק מתכנון הנוף או עיצוב גנים ונוף מוצרים כגון :פיסול סביבתי , פיסול בכיכרות, פיסול באיי תנועה, פיסול בבתי הנצחה, מוזיאונים, פיסול בגנים ושאר מוצרים לעיצוב חוץ שאינם נמצאים במלאי אלו הם מוצרים בעיצוב ייחודי הדורשים פיתוח ותכנון ספציפי וקפדני כאן אנו יודעים לתת מענה לדרישות אלו בעזרת המחלקה למסגרות אומנותית מחלקה בעלת ניסיון רב במגוון פרוייקטים  מגוונים בסוגם ובמרכיביהם .

יתרונות עיצוב גנים ונוף

בכל הקשור לעיצוב גנים ונוף אנו ב-im segev גאים לקחת חלק ניכר בביצוע מספר רב של הצבת פריטים מגוונים בין אם מוצרים מהמלאי התורמים לעיצוב הנוף ונוחות התושבים ובין פריטים ייחודים המשפיעים על עיצוב הנוף והגינות .

במחלקה למסגרות אומנותית אנו מייצרים פריטים ייחודים ולפי דרישת אדריכל הנוף או האומן בכדי להעשיר את תחום עיצוב גנים ונוף ולתת ליווי משלים בתחום .

מבין המוצרים המוצבים בגינות  ,כיכרות ,איי תנועה ומדרכות ניתן למנות פסלים שונים ומגוונים , פרגולות רחוב מסוגננות בעלות קירוי עיצובי ופינות משחק .

מתעניינים באדריכלות נוף? אנו בחברת im segev נשמח לעניין אתכם בקטלוג המוצרים שלנו ולתת לכם את כל הכלים והפתרונות לעיצוב וייצור מוצרים בהתאמה אישית, צרו קשר עוד היום בטלפון 052-3983890 אורי  או במייל  ory@imsegev.co.il

מאמרים נוספים