גדרות ושערים

גדרות ושערים

תחום גדרות ושערים

זה השלב בו צריך להתקין גדרות ושערים, בית חדש ? או שיפור החזית הקיימת ? אצלנו תיהנו מעיצוב גדרות בהתאמה אישית כי אנו מאמינים שחזית הבית חשובה עד מאד ובעצם מהווה את המפגש הראשון עם ביתכם וחשוב לתת דגש לעיצוב ובסגנון שיתאים לכם, לכן בואו ותגדישו זמן קריאה על מנת להבין יותר לעומק את הנושא כדי שהדבר יעזור לכם לעשות את הבחירה הנכונה בתחום גדרות ושערים וביחד אתנו ובעזרת מגוון הדוגמאות הקיימות שנראות בתמונות שבאתר או העיצוב הפרטי שלכם תוכלו ליהנות ממוצר מנצח עבורכם.

לצפיה במוצרים לחצו כאן

האם עיצוב גדרות זה חשוב

למעשה היום גדרות ושערים לגינה משמשים גם לעיצוב הבית ולא רק בכדי לספק ביטחון ופרטיות לכן אצלנו כל הגדרות והשערים מעוצבים ומיוצרים בשיטה מיוחדת בה כל הסובבים את הגדר גם מבפנים וגם מבחוץ ייהנו מהסגנון שנבחר, אך תנו לנו להאיר את תשומת ליבכם לעניין נוסף וחשוב לא פחות בעיצוב גדרות אכן הסגנון חשוב והא יקבע עד כמה נוכחות ובידול תיצרו אך יש לשים דגש על שיטת ההרכבה ולחשוב על יום המחר שבו נתבקש לתחזק את הגדר או השער מכל סיבה שהיא אם מוונדליזם, או פגיעה שלא במכוון שכתוצאה מכך יש צורך להחליף או לתקן מקטע שלם, אנחנו בחברת im segev פיתחנו שיטה בה ניתן בכל עת לפרק מקטע חלקי או שלם ובמידת הצורך לבצע בו תיקון או החלפה בקלות ובפשטות וזאת הודות לעיצוב הטכני של מוצרינו.

מדוע גדרות אלומיניום

לקראת בחירת סוג הגדר מומלץ לתת דגש לתכנון הגדר ביחד עם האדריכל או המעצב ולהביא לידי שיקול את טעמכם האישי והשילוב עם הסביבה לכן בפגישות אלו חשוב לצרף את המומחים שלנו על מנת שנוכל לתת פתרונות וייעוץ מההיבט הטכני בכדי שבחירת הגדר והתקנתה יהיו קלים ויעילים.

לאחר בחירת עיצוב וסגנון הגדר ניתן לבחור את חומר הגלם ממנו נייצר את הגדר והשער. ניתן לבחור גדרות אלומיניום, גדרות ברזל, גדרות עם שילוב חומרים נוספים כגון: עץ , פלסטיק/פרספקס וזכוכית, כאשר בכל סוג של בחירה אנו מקפידים על ציפוי חומר הגלם והעברת כל התהליכים הדרושים על מנת להגן על המוצר כך שלא יינזק מתנאי מזג האוויר, לחות ,חום, קור, גשם ושמש.

היות ומדובר במוצרים שהם גדרות ושערים שכלל מותקנים בחוץ ותמיד חשופים לתנאי מזג האוויר אנו ממליצים על גדרות אלומיניום מכמה סיבות, אלומיניום הינו חומר גלם עמיד ביותר בתנאי מזג האוויר ולא זקוק לתחזוקה שותפת לכן גדרות אלומיניום עמידות עד מאד ולטווח הארוך הן הזולות ביותר, גדרות אלומיניום ניתנות לצביעה בתנור בשלל צבעים או באנודייז המקנה עומק לגוון ,ישנם כמה אפשרויות לבחירת עובי דופן הפרופיל ממנו מייצרים את המסגרת ועובי הפלטה לייצור הדוגמא כך שלמעשה גדרות אלומיניום הן גדרות חזקות ועמידות לכן גדרות אלומיניום מומלצות .

צפייה בקטלוג גדרות

נכון שאנחנו בחברת im segev מציעים פתרונות עיצוביים על מנת שתוכלו לקבל גדרות ושערים בהתאמה אישית אך כבכל חברה גם לנו יש גדרות ושערים אשר עוצבו על ידנו ונעשו בשימוש בפחים מחוררים, פחים קלועים וגדרות בחיתוך לייזר  או לחילופין גדרות ושערים שעוצבו על ידי לקוחות פרטיים, אדריכלים ומעצבי פנים שנתנו את אישרם להשתמש בעיצוב לכן כדאי לצפות בקטלוג גדרות המכיל מוצרים ממגוון חומרי גלם כגון : גדרות אלומיניום, גדרות מברזל, גדרות ושערים מאלומיניום וברזל ולקבל השראה והבנה שאין גבול לעיצוב או אולי לבחור מדוגמא קיימת שמצאה חן בעינכם

מתעניינים בגדרות ושערים ? אנו בחברת im segev נשמח לתת לכם ייעוץ ומענה כל הדרך לבחירת השער ו/או הגדר המושלמת עבורכם, צרו קשר עוד היום בטלפון 052-3983890 אורי או במייל ory@imsegev.co.il

מאמרים נוספים