מערכות ישיבה למרחבים ציבוריים

מערכות ישיבה למרחבים ציבוריים

מערכות ישיבה למרחבים ציבוריים ריהוט נוחות שימושי

מערכות הישיבה של חברת אי אם שגב משמשות למרחבים ציבוריים: לגינות, לפארקים, לחצרות מבנים ציבוריים, למרחבי למידה, פינות עישון, למרחבי האכלה בקניונים, במסעדות ובבתים פרטיים.

בבתים פרטיים מערכות ישיבה מספקות איכות חיים ויוצרות פינות ישיבה לגינה, לכל המשפחה וכמובן שזו פינה שנעים לארח בה. חשוב שהמערכת בגינה תהיה מעוצבת, איכותית, צבעונית ונוחה, שנרגיש בה נוח ונעים.
לצפיה במוצרים לחצו כאן

העיצוב של מערכות הישיבה הוא עיצוב שמגיע ממורשת של עיצוב מערכות ישיבה מאירופה ובארצות הברית כמובן שאי אם שגב שוקדת על עיצוב מוצריה בסטודיו שלה עם מיטב המעצבים בסגנון עכשווי. ייצור המוצרים מבוססים על  שימוש במתכות, תוך שילוב חומרים שונים. המוצרים מתאפיינים בצבעוניות ססגונית, שמעניקה לכל אתר אווירה חמימה, נעימה ומזמינה.

חשוב לציין שיש לנו מערכות נגישות לנכים כמו: מערכת דגם “אבירים”, דגם “קק”ל ודגמי ראם.

לחברה מערכות הישיבה מסוגים שונים: שולחנות פיקניק ממתכת, שולחנות פיקניק מעץ דגם קק”ל ומערכות פלורנטין. מערכות משולבות שלד מתכת ועץ דגם “ראם”, “איילה”, “תאו” ,”בר פלמינגו”, “בר נהריה” מערכות ישיבה עם  גגון שולחן מעץ או מבטון וספסלי ישיבה מעץ, מתכת או בטון בדגמי “תאו הצללה” “קק”ל הצללה” ו”אורביטל מגה”.

לאי אם שגב מערכות ישיבה משולבות לוחות משחק כגון: שח- מט, דמקה, סולמות וחבלים, שש-בש,

את הלוחות ניתן לשלב בדגמים: “צבי”, “עופר” ו”אייל” של חברתנו.

החברה פיתחה לאחרונה משפחת מוצרים בשם “נוח”, במשפחה זו מערכות ישיבה לצרכים שונים: “נוח יחיד”, בו יש מושב ושולחן לעבודה אישית עם מכשירים ניידים, במרחבים ציבוריים  במשרדים וגם בטבע.

“נוח זוגי”, “נוח רחב” גם להם אותם שימושים ובנוסף יכולים לשרת מספר רב יותר של אנשים, יכולים לשמש כשולחנות פיקניק למשפחות. ניתן להוסיף לידם גם אשפתון  דגם “נוח”, כיסא וספסלים דגם “נוח” להשלמת המראה הצבעוני, לנוחות ושימוש הציבור.

נשמח לייעץ ולספק מערכות ישיבה, המותאמות למרחבים ולצרכים של המתכננים והלקוחות השונים.

מאמרים נוספים