עציצים משולבים מתכת ועץ

עציצים משולבים מתכת ועץ

עציצים אי אם שגב

עציצים הם מכלים שמיועדים לגידול צמחים. העציצים מכילים תערובת של אדמה וחומרי עץ, שמשמש כ”מצע” עבור הצמחים שגדלים בתוכם. בתחתית העציצים קיימים חורים קטנים שמטרתם לנקז את עודפי המים מהעציצים.

עציצים בדרך כלל עשויים מתכת, בטון, חרס, עץ, או פלסטיק בגדלים שונים: עציצים גדולים, קטנים, מעוצבים ומשולבים.
לצפיה במוצרים לחצו כאן

חברת אי אם שגב מעצבת ומייצרת מכלים ממתכת מגולוונת, צבועה באבקה בתנור – צביעה אלקטרוסטטית, גם העץ צבוע בשתי שכבות צבע להגנה על המוצר, מפני נזקי מזג אוויר.

לשמירה על הכלי, מפגיעה בכלי בהשקיה, העציצים מרופדים בשקי P.V.C  מחוררים לניקוז מי ההשקיה בתחתיתם אבני טוף ועליהם תערובת שתילה.

לחברה סידרה חדשה של עציצים מעוצבים מבטון בדגמים הבאים:

“מפל” ו”מפל מואר”(ללובאים, לגינות, לשדרות ופארקים), “פסים”, “כנרת”, “ריף”, “רקפת”, “מים” ומערכת עציצים מודולאריים מבטון  לתכנון אישי של אדריכלי הנוף, הגננים  ומתכנני ערים.

העציצים מיועדים למרחבים אורבניים, ללובי בנין, לרחוב, לגינות פרטיות ולפארקים.

החברה מייצרת עציצים בהתאמה אישית ובגדלים שונים, עציצים משולבים מתכת  ועץ, עציצים משולבים עם ספסלי ישיבה מעץ. העציצים משמשים כרהיט מעוצב, שחלקו אדנית והמשכו ספסל. העציצים מודולאריים ומורכבים מאורכים וגדלים משתנים וכל לקוח יכול לבנות מודול מתאים לצרכיו ולגדול המרחב.

אי אם שגב תתאים עבור האדריכלים, הגננים, מתכנני הערים והמבנים את האדניות והעציצים המתאימים לכל פרויקט חדש, או שילוב במרחבים קיימים ושדרוגם.

מאמרים נוספים