פארקלטים: כשחניות הופכות למקומות מפגש

פארקלטים: כשחניות הופכות למקומות מפגש

הטרנד שכבש את אירופה – מקומות חנייה שהופכים בקלות למתחמי ישיבה, הגיע גם לישראל.  בואו לקרוא על המוצר המודולרי שלנו שיכול להשתלב בכל מקום ובקלות.

אם אתם מסתובבים בערי אירופה, או חובבי מגזינים בנושא עיצוב, כנראה שפגשתם בפארקלטים. מדובר במילה חדשה שצברה תאוצה בשנים האחרונות בעולם העיצוב האורבני,. הפארקלטים הם מקומות רגועים וירוקים, המהווים מפגש עירוני מרגש ומוצל המאפשר לנוח, לנשום, להיטען ועל הדרך גם לטעון את המכשירים הניידים שלנו.

הצורך בפארקלטים עלה בתקופת הקורונה שהוציאה אנשים ממקומות סגורים למפגשים במרחב הציבורי, התקופה הולידה רעיון מקורי – הפיכת חניות ברחבי הערים לריאות ירוקות, כל זאת בעזרת ריבוי בצמחייה במתחמי הישיבה, הכוללים רהוט חוץ מעוצב ומתן בחירה לשילוב הצללה טבעית.

לצפיה בגלריית המוצרים שלנו לחצו כאן

הצורך כאמור היה למצוא עוד מתחמי ישיבה ומתחמים ירוקים, שיהיו גמישים ומודולריים ויוכלו להשתלב בכל פעם בצורה קצת אחרת במרחבים ציבוריים לסוגיהם. ובישראל, כמו בישראל, שדרגנו את הפארקלטים וכעת נין גם להזמין פינות סטטיות שיישארו כדרך קבע , או פארקלטים ניידים שיעברו ממקום למקום לפי הצרכים שלכם.

יש כאלה שימצאו את הפארקלטים הצבעוניים שלנו כמקום עבודה נוח ומעורר השראה, יש חלק שיבחרו לשבת ולאכול או לפגוש חברים ואפילו לצאת לדייט בימי הקורונה. לא משנה מה הייעוד שאתם בוחרים – הפארקלטים הם ריאות ירוקות מעוצבות, שרק מחכות שנניח אותם בשבילכם באיזה מקום שרק תבחרו.

ניתן להתרשם באתר החברה ממגוון הפארקלטים שלנו, המאפשר לכל אחד ואחת מכם לבחור את המוצר שהכי קולע לטעם שלו/ה. ומכיוון שמדובר במוצר מודולרי שמשלב שולחנות, כסאות בר, ספסלי ישיבה, שקעי USB, הטענת אלחוטית, הצללה טבעית/מלאכותית ואפילו אפשרות לשילוב WIFI

עכשיו נשאר לכם רק להתרשם מהתמונות ולבחור את הפארקלט הבא שלכם.

מאמרים נוספים